Reklama

Migawki

Oferujemy stacje dysków do maszyn Universal serii 700

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Falowniki - Naprawa falowników
PDF Drukuj Email

Falowniki - Naprawa falowników

Falowniki, będąc jednym z rodzajów elektronicznych przetwornic częstotliwości, są urządzeniami znajdującymi dziś szerokie zastosowanie w przemyśle. Przeznaczone są głównie do regulowania prędkości obrotowej silników indukcyjnych. Nie są jednak urządzeniami niezawodnymi, a ze względu na swoją złożoną budowę i dość wysokie ceny często wymagają asysty ekspertów, którzy muszą zadbać o ich prawidłowe działanie.


W BPM profesjonalnie naprawiamy i serwisujemy falowniki już od 1993 roku. Naprawa falowników w naszej firmie prowadzona jest przez wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Ponieważ naprawiliśmy już wiele falowników zastosowanych w maszynach przemysłowych różnych typów, używanych w różnych branżach przemysłu, jesteśmy w stanie pomóc Państwu nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach.


Elektronika przemysłowa jest naszą specjalnością i w tej dziedzinie gwarantujemy osiągnięcie najlepszych efektów. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę oraz zadowolenie z szybkości i atrakcyjnych cen przeprowadzonych prac.


Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy!