Banner

Newsflash

We repaired: inverters, controllers, embroidery, loom, machinery and controllers to dyeing process, knitting machines, paper, stockings, PLC controlers.

Whos online

We have 38 guests online
Zarządzanie tkalnią PDF Print E-mail
There are no translations available.

System wspomagający zarządzanie tkalnią


Centralnym elementem systemu jest "Baza wszywek" uwzględniająca wersje kolorystyczne oraz sposób konfekcji. Na podstawie parametrów wszywki obliczna jest jej cena.

Baza wszywek


Okono dialogowe slużące do wystawiania zamówienia, które następnie jest kolejkowane na maszyny. W oknie tym widoczny jest między innymi stan realizacji zamówienia.

Zamówienia na wszywkę


Okono dialogowe pokazujące kolejki na poszczególnych maszynach. Wskazując daną pozycję podawana jest data i godzina jej zakończenia. Możliwa jest także zmiana kolejności, oraz przesuwanie pozycji miedzy maszynami.

Kolejki na maszyny


Ekran główny transmitera wzorów do maszyn. Widoczne są na nim zamówienia które są aktualnie wykonywane na poszczególnych maszynach (pokazane jest kto i kiedy je uruchomił). Widoczny jest także stan poszczególnych maszyn kontrolowanych przez "obserwatora".

Transmiter Muller


Okono dialogowe transmitera wzorów, na którym obsługa maszyny może zobaczyć kolejkę zleceń produkcyjnych na daną maszynę (widoczna jest nazwa wzoru i jego klasa, nr. zamówienia, ilosć repetycji do wykonania, oraz kto i kiedy dany wzór uruchomił).

Kolejka produkcyjna na krośmie


Okono dialogowe transmitera wzorów na którym obsługa maszyny może zobaczyć podstawowe informacje o produkowanej wszywce (włacznie z jejeobrazkiem).

Dane wszywki


Okono dialogowe transmitera wzorów na którym obsługa maszyny wprowadza przyczynę postoju danej maszyny.

Przyczyna postoju krosna


Okono dialogowe raportera, w którym określa się za jaki okres oraz dla której zmiany ma być generowany raport. Raport może być również wygenerowany dla mistrza lub asortymentowo.

Wybór okresu raportu


Okono raportera w którym widoczny jest miesięczny raport z produkcji. Poszczególne pozycje składają się z daty rozpoczęcia i zakończenia produkcji danej wszywki, ilości zadanej i wykonanej oraz wydajności z jaką dana wszywka była wyprodukowana.

Raport z produkcji krosna Muller


Okono raportera w którym widoczny jest miesięczny raport z produkcji w postaci graficznej.

Wykres wydajności krosna Muller


Okono raportera w którym widoczny jest miesięczny raport z przestojów maszyny. Poszczególne pozycje składają się z daty rozpoczęcia i zakończenia postoju, nazwy wszywki oraz czasu postoju.

Raport z przestojów maszyny


topreturn