Banner

Newsflash

We repaired: inverters, controllers, embroidery, loom, machinery and controllers to dyeing process, knitting machines, paper, stockings, PLC controlers.

Whos online

We have 52 guests online
System centralnego wprowadzania wzorów do maszyn PDF Print E-mail
There are no translations available.

Systemy transmitujące wzory do maszyn


Ekran główny transmitera wzorów do maszyn Muller. Widoczne są na nim zamówienia które są aktualnie wykonywane na poszczególnych maszynach (pokazane jest kto i kiedy je uruchomił). Widoczny jest także stan poszczególnych maszyn kontrolowanych przez "obserwatora".

Kolejki na krosna Muller

Okono dialogowe transmitera wzorów do maszyn Muller, na którym obsługa maszyny może zobaczyć kolejkę zleceń produkcyjnych na daną maszynę (widoczna jest nazwa wzoru i jego klasa, nr. zamówienia, ilosć repetycji do wykonania, oraz kto i kiedy dany wzór uruchomił).

Kolejka na krosna Muller

Okono dialogowe transmitera wzorów do maszyn Muller na którym obsługa maszyny może zobaczyć podstawowe informacje o produkowanej wszywce (włacznie z jej obrazkiem).

Dane wszywki

Okono dialogowe transmitera wzorów do maszyn Muller na którym obsługa maszyny wprowadza przyczynę postoju danej maszyny.

Przyczyny postojów

Ekran główny transmitera wzorów do hafciarek zawira listę haftów pogrupowanych w katalogach. Dla wskazanego haftu wyświetlone jego podstawowe parametry. Na dole ekranu widoczne są przyciski obsługujące poszczególne funkcje programu, które uaktywniamy naciskając odpowiedni klawisz funkcyjny.

Transmiter wzorów do hafciarek

Okno dialogowe transmitera wzorów do hafciarek pokazujące obrazek haftu z naniesionymi miejscami zmiany kolorów. Możliwe jest także wykonanie powiększenia, obrótu lub lustra danego haftu.

Podgląd haftu

Okno dialogowe transmitera wzorów do hafciarek za pomocą którego wybieramy format wzorów hafciarskich.

Wybór formatu haftu

Okno dialogowe transmitera wzorów do hafciarek za pomocą którego dla wzorów hafciarskich w formacie ZANGS definiujemy kolory.

Przypisanie kolorów dla maszyn hafciarskich ZANGS

Okno dialogowe transmitera wzorów do hafciarek za pomocą którego można kopiować wzory z dyskietki do systemu.

Wczytywanie haftów z dyskietkitopreturn