Banner

Newsflash

We repaired: inverters, controllers, embroidery, loom, machinery and controllers to dyeing process, knitting machines, paper, stockings, PLC controlers.

Whos online

We have 28 guests online
Oferta oprogramowania PDF Print E-mail

topreturn

top more System wspomagający zarządzanie tkalnią


 • prowadzenie centralnej bazy wszywek (uwzględniającej kolorystykę, sposób konfekcji itp.),
 • wycenę wszywki,
 • przyjmowanie zamówień i generowanie na ich podstawie zleceń produkcyjnych, które następnie są kolejkowane na poszczególne maszyny,
 • transmisja wzorów do maszyn (z centralnej bazy),
 • obserwacja i kontrola maszyn (produkcji) np. stopień wykonania danego zlecenia,
 • generowanie raportów z wydajności maszyn, czasów postoju maszyn z podaniem przyczyny postoju itp.

top more System wspomagający zarządzanie hafciarnią


 • prowadzenie bazy haftów (uwzględniającą kolorystykę) wycena haftu, zlecenia
 • przyjmowanie zamówień i generowanie na ich podstawie zleceń produkcyjnych na hafciarnię, które są kolejkowane na maszyny, transmisję wzorów do maszyn (z centralnej bazy),
 • kontrolę produkcji (stopień wykonania danego zlecenia, obłożenie maszyn) generowanie raportów np. wydajności maszyn, czasów postoju maszyn itp, rozlicznie pracowników na podstawie wykonanej produkcji

top more System centralnego wprowadzania wzorów do maszyn


Systemy tego typu służą do transmisji wzorów do różnych typów maszyn. Najczęściej instalowane są systemy transmisyjne dla hafciarek (ZANGS, TAJIMA, Marco, Happy itd.), maszyn dziewiarskich (Universal), krosien (Mueller, Bonas). Możliwe jest wykonanie systemu transmisji praktycznie dla dowolnej maszyny. Wzory transmitowane do maszyn mogą być wpowadzane w różnych formatach, ponieważ oferowane oprogramowanie dokonuje w razie potrzeby automatycznej konwersji. Komputer na którym jest zainstalowany program transmisyjny może transmitować wzory maksymalnie do czterech maszyn przy czym każda z nich może być innego typu (w razie indywidualnych potrzeb klienta możliwe jest zwiększenie liczby maszyn podłączonych do jednego komputera). Transmitowane wzory można obejrzeć na ekranie. Wyświetlane są podstawowe informacje zależne od typu wzoru i maszyny (np. wymiary, początek, koniec, liczba ściegów, wątków, liczba kolorów). Oprogramowanie pozwala na dokonanie drobnych korekt wzorów. Wybór wzoru do wykonania następuje z centralnej bazy wzorów znajdującej się na dysku sieciowym, lokalnym lub w przypadku kiedy system transmisyjny jest częścią pełnego systemu rozliczania produkcji wybierają je z kolejek produkcyjnych przygotowanych przez inne części systemu.


top more System rozliczania zleceń serwisowych i produkcyjnych


 • rejestrowanie zleceń serwisowych z uwzględnieniem wykonawców i ich udziałów w naprawie oraz kosztów wymienionych elementów.
 • rejestrowanie zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem wykonawców i ich udziałów w produkcji, kosztów poszczególnych elementów składowych oraz prac zleconych na zewnątrz.
 • generowanie wypłaty dla pracowników na podstawie wykonanych przez nich zleceń.

Wyżej wymienione systemy mogą ze sobą współpracować tworząc kompleksowe systemy wspomagające zarządzanie firmą.
Gwarantujemy:

 1. Produkty o najwyższej jakości i niezawodności.
 2. Atrakcyjne ceny wyrobów i usług.
 3. Dogodne formy rozliczeń finansowych.
 4. Profesjonalną obsługę kontraktów.

Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja pozwoliła na zorientowanie się w zakresie działalności naszej firmy i zechcecie Państwo skorzystać z proponowanych przez nas usług. Na życzenie służymy wszelkimi innymi niezbędnymi informacjami.


topreturn